fraza=1 obrazek obsłgua informatyczna firm warszawa opieka informatyczna firm warszawa opieka informatyczna strony www warszawa firma informatyczna Warszawa bemowo firmowa sieć komputerowa warszawa oprogramowanie dla firm warszawa bemowo

outsourcing IT

* - dotyczy tylko opcji platynowej.

TWORZENIE PROGRAMÓW

Luxbit - tworzenie programów

Jesteśmy zgranym, hobbistycznym zespołem, który do każdej pracy podchodzi zarówno z zaangażowaniem jak i zainteresowaniem. Praca przy tworzeniu nowego programu bawi nas, cieszy ale jednocześnie jest dla nas kolejnym doświadczeniem.

czytaj więcej »

OPIEKA INFORMATYCZNA

Luxbit - opieka informatyczna

Czy trzeba zajmować się wszystkim? Stała opieka informatyczna uwalnia od zastanawiania się, szukania. W naszych działaniach stosujemy nową technologię ale za korzystnie niską cenę. Nasze technologie współpracują z użytkownikami, dzięki czemu ograniczamy ryzyko awarii.

czytaj więcej »

TELEKOMUNIKACJA VOIP

Luxbit - telekomunikacja VOIP

Korzyść z zastosowania technologii VOIP to przede wszystkim darmowe połączenia pomiędzy klientami VOIP. Jeżeli firma posiada kilka oddziałów , lub oddziały w całej Polsce a nawet za granicą to rozwiązanie VOIP jest idealne w celu obniżenia, a nawet likwidacji niektórych kosztów dotyczących rozmów telefonicznych.

czytaj więcej »

SIECI KOMPUTEROWE

Luxbit - sieci komputerowe

Sieć komputerowa to duża pomoc w prowadzeniu firmy. Jeżeli chcecie, aby pracownicy mogli wspólnie korzystać z drukarki, skanera, fax-u itp. to stworzenie sieci komputerowej jest idealnym rozwiązaniem. To rozwiązanie gwarantuje również szybki przepływ informacji między pracownikami i dostęp do poczty elektronicznej.

czytaj więcej »

REFERENCJE

Labsoft-Krzysztof Herman

Frima "Labsoft-Krzysztof Herman" potwierdza wykonanie przez firmę Luxbit Sp. z o.o usługi w zakresie instalacji telefonii VOIP polegającej na doradztwie, dostarczeniu sprzętu i wdrożeniu. Wszystkie prace zostały wykonane poprawnie i terminowo.

W chwili obecnej firma Luxbit Sp. z o.o świadczy stałą usługę pod nazwą "opieka informatyczna", a także służy doradztwem i fachową pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących funkcjonowania stworzonego systemu.

TARGPIAST SP. Z O. O.

Targpiast Spółka z o. o. zarządzająca rynkiem hurtu rolno-spożywczego we Wrocławiu jest od 2007 roku użytkownikiem programu „Giełda Towarowa” wdrożonego i serwisowanego przez LUXBIT Spółka z o. o. w Warszawie.

Program jest wykorzystywany do pobierania od klientów opłat za wjazd i dopłat przy wyjeździe z naszego rynku. Wdrożenie programu znacząco przyczyniło się do szybszej i sprawniejszej obsługi naszych klientów oraz do podniesienia bezpieczeństwa użytkowników rynku. Program pracuje bezawaryjnie, jest serwisowany i udoskonalany bez zastrzeżeń.