O Firmie


O Nas

Od 1989 roku nieustannie poszerzamy gamę naszych produktów. Branża outsourcingu IT wraz z rozwojem technologii stale się rozwija. Synchronizujemy się z postępem, aby Państwo mieli bezproblemową pracę w zakresie IT. Bieżące problemy rozwiązujemy zdalnie i skutecznie.
W skrócie:

  • Jeśli biznes – to z profitem – powiemy jak zejść z kosztami
  • Jeśli zmiana – to na lepsze – zbadamy jak jest i zaproponujemy unowocześnienia
10
Lat Doświadczenia
  • Naszą misją jest satysfakcja klienta
  • Korzyść za korzyść – stawiamy na jakość
  • Elastyczność – świat się zmienia i my też
  • Pasja – my chcemy pracować

Filozofia

Nasz sukces budujemy na słuchaniu i szanowaniu klienta. Kładziemy duży nacisk na kulturę współpracy – to powoduje, że mamy jasną wizję. Pracować dla klienta. Jako firma jesteśmy zorientowani na klienta, ponieważ jego potrzeby wyznaczają nam kierunek rozwoju i stawiają wyzwania, które lubimy podejmować.  Wierzymy w biznes oparty na długotrwałych relacjach. Te relacje budujemy w oparciu o lojalność, rzetelność i uczciwość. Firma Luxbit to firma, która szczególną uwagę przykłada do relacji i kompetencji osobistych pracowników. Wierzymy że relacje z wewnątrz firmy przekładają się na relacje z klientami.

Na rynku od 1989 roku
  1. Personalizacja – Zbadamy potrzeby i dokonamy konsultacji
  2. Projektowanie – Na podstawie konsultacji opracujemy rozwiązanie
  3. Wdrożenie i Utrzymanie – Sprawy IT mają państwo za sobą

CSR – odpowiedzialny biznes

Jedyną stała rzeczą jest zmiana, a my stale dostosowujemy się do nowych wymagań rynkowych. Dbamy o konsumencką świadomość i służymy radą. Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami i pomagamy zrozumieć zawiłe procesy informatyczne. Stale dokonujemy przeglądu naszych działań aby strategia biznesowa była zgodna z rynkiem. Działania skierowane na zarządzanie jakością czy zasoby ludzkie traktujemy jako inwestycje w innowacyjność naszej firmy. Nasz sukces gwarantuje nam odpowiednia modyfikacja powtarzalności. Z roku na rok wprowadzane są ulepszenia, aplikacji, programu, które w momencie krytycznym stają przełomową technologią. Te małe kroki do wielkiego sukcesu zawdzięcza się klientom. Dlatego tak ważne jest dla nas każde słowo i opinia ponieważ dzięki nim zmieniamy się na lepsze. „Zmiana to proces, poprzez który przyszłość wchodzi w nasze życie”