Administracja IT dla biur rachunkowych


Szeroki zakres usług informatycznych, jakie oferuje nasza firma, skierowany jest do przedsiębiorstw działających w wielu różnych branżach. Stałą pomoc w utrzymaniu nowoczesnego zaplecza informatycznego oferujemy między innymi placówkom świadczącym usługi księgowe.

Podstawą działalności nowoczesnych biur rachunkowych jest nie tylko niezawodny sprzęt, ale przede wszystkim zaawansowane oprogramowania, które umożliwiają przeprowadzenie szeregu czynności. Pracownicy kadr i księgowości na co dzień korzystają z wielu narzędzi i programów, a przechowywane na nich dane finansowe i osobowe muszą być poprawnie zabezpieczone. O te i inne rzeczy nasza firma zadba w ramach opieki informatycznej.

Biura rachunkowe - stała opieka IT w Warszawie i okolicach
Księgowość jest branżą, w której terminowe wykonanie rozliczeń jest kluczowe. Osoby zatrudnione na stanowiskach księgowych z pewnością wiedzą jednak, że oprogramowanie potrafi odmówić posłuszeństwa w najgorszych możliwych momentach. Stała opieka IT zapewniana przez naszą firmę gwarantuje, że w szybkim czasie pozbędziesz się niechcianych awarii, a zakłócenia w pracy zostaną w zauważalny sposób zminimalizowane. Zapewniamy też szybką pomoc w codziennych problemach związanych z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego. W ramach wykonywanej usługi dojeżdżamy na miejsce awarii, zatem do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa mające siedzibę w Warszawie lub w okolicy miasta.

Z jakich usług warto skorzystać?
Nasza działalność obejmuje nie tylko pomoc serwisową w przypadku awarii sprzętu i oprogramowania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i w oparciu o rozmowę jesteśmy w stanie przedstawić ofertę, która będzie dopasowana do zakresu pracy, wielkości i innych potrzeb firmy. Stała opieka IT biura rachunkowego może obejmować takie czynności, jak stworzenie kopii zapasowych danych, konfigurację oprogramowania księgowego, a także instalację różnych programów dodatkowych, które pomagają w codziennej pracy. Tworzymy również nowe oprogramowanie na zamówienie. Na każdym kroku zapewniamy fachowe doradztwo w sprawie infrastruktury IT.

Jeśli interesuje Cię stała opieka IT dla biur rachunkowych, skontaktuj się z nami.